LV | RU | EN

Bigošana - Papīra bigošanas pakalpojumi

Bigošana – process, kurā uz biezas papīra loksnes vai kartona, vietās, kur paredzēti locījumi, tiek uzklātas taisnas, padziļinātas rievas (bigas).

Kāpēc ir nepieciešama bigošana?

No bigošanas kvalitātes ir atkarīgs produkcijas turpmākais izskats. Pateicoties bigošanai, uz papīra vai kartona pie locīšanas neradīsies plaisas, tādējādi saglabājot produkciju pēc iespējas ilgāk. Parasti bigošanu izmanto uz kartona, bieza papīra, plēves, plastmasas u.c. materiāliem. Šāds pakalpojums ļoti bieži tiek izmantots iepakojumu, grāmatu vāku, katalogu un žurnālu ražošanā, POS-materiāliem, mapēm utt.

Visbiežāk bigošana kļūst nepieciešama gadījumos, kad ar vienkāršu locīšanas tehnoloģiju palīdzību tiek bojāts izstrādājuma attēls, parasti tas attiecas uz kartonu un papīru ar augstu blīvumu.

Produkcijas, kura sastāv no vairākām biezām lapām, kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no tā, cik precīza ir bijusi falcēšana. Nodrošināt falcēšanas precizitāti ir iespējams tikai ar tādu apstrādes veidu kā bigošana.

Norādes par bigošanas locījuma līnijām.

Viena no drukājamās produkcijas maketa galvenajām prasībām - obligāti jābūt norādītām bigošanas locījuma līnijām. Tas ir tehnoloģisks elements un ir saistīts ar dienesta informāciju. Bigošanas locījuma līnijām ir jāatrodas aiz pirmsapgriešanas formāta, izklājuma failā.

Bigošana - Papīra bigošanas pakalpojumiBigošanu mēs veicam uz Morgana AutoCreaser Pro 33 iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska bigošanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu un unikālu tehnoloģiju, kas izslēdz papīra pārraušanas iespējas.

- Šīs iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 8500 A4 formāta lapas stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: