LV | RU | EN

Brošūras muguras kvadratēšana

 
Kvadratēšana ir pēcdrukas apstrādes process, kad drukātā materiāla mugura tiek formatēta pēc taisnstūra formas. Šī tehnoloģija ir unikāla un reti sastopama Latvijas tirgū, jo muguras kvadratēšanas operācijai ir nepieciešams specializēts aprīkojums. Lietojot šo iekārtu, mēs palīdzēsim mūsu klientiem iegūt kvalitatīvu un vizuāli skaistu produktu. 
 
Kvadratēšanas procesā produkta locījums tiek apstrādāts ar speciālo formējošo iekārtas rullīti, saspiežot produktu, bet nebojājot to.
 
Brošūras muguras kvadratēšana ļauj izveidot dienasgrāmatas, blociņa, grāmatas vai citas drukas produkta pievilcīgāku un izskatīgu priekšstatu.
 
 

Mūsu tipogrāfijā tiek izmantotas mūsdienīga iekārta muguru kvadratēšanai. Iekārta Morgana 104 Squarefolder stundas laikā ir spējīga apstrādāt līdz 2000 blokiem, kuru izmērs ir no 100x120 līdz 240x325 mm. Kvadratēšanas iekārta Morgana var strādāt gan kā patstāvīga iekārta, gan tandēmā ar brošūru izveidošanas iekārtām BM 60 un BM 61.
 
Mēs piedāvājam klientiem iespēju izmantot kvadratēšanas pakalpojumus kā atsevišķu procedūru tipogrāfijas produkta izveides noslēdzošajā posmā vai arī uzticēt mums visus izstrādes posmus.
 
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par šīs procedūras iespējām un cenām!
 
Tālr. nr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: