LV | RU | EN

Līmēšana – brošēšana līmējot

Izplatīts brošēšanas veids ir līmēšanas sastiprinājums bez šūšanas – līmēšana. Šis brošēšanas veids labi der iespiedprodukcijai, kā piemēram, grāmatu, katalogu, prospektu, brošūru un citiem grāmatu vai žurnālu izstrādājumiem. Līmējot bez šūšanas, brošēšanas priekšrocība ir pieejama cena un ātrs sējuma izgatavošanas laiks.

Katalogu, grāmatu, pārskatu un žurnālu līmēšanu mēs izpildām uz termolīmēšanas iekārtas MAMO Lega 420.Katalogu, grāmatu, pārskatu un žurnālu līmēšana
Profesionāla termolīmēšanas iekārta MAMO Lega 420 izpilda papīra bloka līmešanu bez vāka un ar vāku, ar krītpapīru, ofseta, matētu vai glancētu papīru.
Jaunais termolīmēšanas iekārtas modelis strādā ar papīra blokiem līdz 420 mm garumā un 50 mm biezumā, ar blīvumu no 70 līdz 400 gr./m2. Pēc izturības neatpaliek no PUR-līmes (polyurethane reactive jeb poliuretāna).
Ar MAMO Lega 420 iekārtas palīdzību var ražot poligrāfijas produkciju ar mīkstiem vākiem, sējumu ar cietiem vākiem, kā arī bez vāka, piemēram, blociņus, čeku grāmatiņas.
Spēcīgs vāku piespiedmehānisms dod iespēju sasniegt augstas kvalitātes produktu pat ar nesabigotu vāku, padarot procesu ātrāku un lētāku.
Operators var viegli ar «touch-screen» interfeisa palīdzību izvēlēties nepieciešamo darba režīmu: frēzēšanas un toršonēšanas dziļumu, regulēt līmes padeves augstumu un vāka apspiedes stiprumu. Pie iekārtas MAMO Lega 420 iestatīšanas vajadzīgajā režīmā tā strādā manuālā režīmā, tālāk visi procesi notiek automātiski. Iekārta aprīkota ar vākuma skaidu nosūkšanu.

 

Termolīmēšanas iekārtas MAMO Lega 420 tehniskais raksturojums:

Katalogu, grāmatu, pārskatu un žurnālu līmēšana

Apstrāde: frēzēšana, toršonēšana, termolīmēšana.
Sējuma bloka biezums ir no 1 līdz 50 mm.
Maksimālais sējuma garums (grāmatas formāts) līdz 420 mm.
Vāka apspiede: automātiska, regulējama.
Papīra blīvums / vāka biezums: 70 – 400 g / m2 / 2mm.
Produktivitāte: 180 vienību stundā.
Darba režīms: manuāls / automātisks.
Uzsildīšanas laiks: 30 minūtes.
Putekļu nosūkšana: iebūvēta skaidu un putekļu nosūkšana no darba zonas noņemamā maisā.

Līmēšanas izcenojumi

Pierīkošana 25 EUR+PVN
Līmēšanas cena par 1 gab. no 0.70 EUR+PVN

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: