LV | RU | EN

Papīra locīšana- falcēšana

Falcēšana – process, kurā papīra vai kartona loksnes tiek locītas noteiktās vietās. Ar falcēšanas palīdzību tiek izgatavotas brošūras, bukleti, kartes, burtnīcas, atklātnes, ielūgumi un citi poligrāfijas produkti, kuros ir paredzētas vairākas kārtas un locījuma vietas. Papīra veids, biezums un blīvums būtiski ietekmē locījumu skaitu. Jo plānāks un mīkstāks būs papīrs, jo vairāk locījumus būs iespējams veikt. Savukārt ļoti bieza papīra falcēšanā vai nepieciešamībā salikt attēlu uz pusēm tiek izmantota bigošana. Pateicoties tieši bigošanai, mums ir iespēja locīt ļoti biezas papīra loksnes vai lielus attēlus, nezaudējot attēla kvalitāti.

Falcēšanas veidi.

Katram poligrāfijas produkcijas veidam ir raksturīgs savs falcēšanas veids. Piemēram, perpendikulārā falcēšana tiek izmantota izdodot grāmatas/žurnālus, bet paralēlā falcēšana – izdodot bukletus, turklāt locījuma varianti šajā gadījumā var būt dažādi: locījumi, kas atrodas blakus, bet tiek vērsti dažādos virzienos (“zigzag”), locījumi, kas pārklājas, locījumi ar vārstiem.

Falcēšana ir diezgan specifiska lieta, tāpēc, neatkarīgi no tās, parasti klientam ir nepieciešami arī citi poligrāfijas pakalpojumi. Piemēram, lai varētu kaut ko salocīt, no sākuma ir jāuzdrukā. Mūsu tipogrāfija var piedāvāt Jums lielu drukājamo produkciju klāstu, turklāt, drukājot pie mums, falcēšanas izmaksas būtiski samazināsies.

Papīra locīšana- falcēšanaFalcēšanu mēs veicam uz Uchida AeroFold MBM 1500S Air Suction Folder iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska falcēšanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu. Vakuuma josta ļauj strādāt ar jebkāda veida papīru.

- 6 iebūvētas falcēšanas programmas;

- iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 15 000 lapām stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: