LV | RU | EN

Perforācija - papīra perforācijas pakalpojumi

Kas ir perforācija?

Perforācija – caurumošanas process, kurā uz lapas vai cita materiāla, tuvu viens otram, tiek izvietoti noteiktas formas un vienāda diametra caurumiņi. Pārsvarā perforāciju pielieto biļešu, noraujamo kalendāru, dažādu noraujamo kuponu, bloknotu, pastmarku kā arī citu poligrāfijas produktu izgatavošanā. Perforāciju ir iespējams veikt gan pa lapas horizontāli, gan vertikāli, tas viss ir atkarīgs no produkcijas dizaina un klienta vēlmēm.

Kā tas notiek un kādi ir perforācijas veidi?

Perforācija tiek veikta pēc drukāšanas un atvieglo papīra vai jebkura cita materiāla pārplēšanu, kādā noteiktā vietā. Atkarībā no caurumiņu veida, perforācija tiek iedalīta divos veidos:
- punktveida;
- līnijveida.

Darbs tiek veikts uz speciālas, automātiskas iekārtas, kas nodrošina augstu produktivitāti un kvalitāti.

Dažreiz perforāciju izmanto precīzam un vieglam locījumam uz nodrukātā papīra, tas ir, kā alternatīvu bigošanai vai falcēšanai.

Perforācija - papīra perforācijas pakalpojumiPerforēšanu mēs veicam uz Morgana AutoCreaser Pro 33 iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska bigošanas – perforēšanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu un unikālu tehnoloģiju, kas izslēdz papīra pārraušanas iespējas.

- Šīs iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 8500 A4 formāta lapas stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: