LV | RU | EN

Autotransporta aplīmēšana un dizaina izveide

Vai nav lieliski reklamēties sastrēgumu stundās, lielās auto novietnēs, pārblīvētos auto ceļos un pat stāvot dīkstāvē? Tad tik uz priekšu!

Jaudīgs reklāmas instruments mūsdienu laikmetā, – Jūsu autotransporta aplīmēšana ar jaunākās paaudzes apdrukātām un ploterētām līmplēvēm. Lielisks vienreizējs ieguldījums, kas nes pasaulei Jūsu vēstījumu bez noteiktas mēneša maksas, bez jebkādiem saskaņojumiem vai ierobežojumiem. Lai kur arī Jūs vai Jūsu kolēģis trauktos, Jūs pamanīs desmitiem acu, simtiem skatienu.

Autotransporta aplīmēšana

Sāksim ar dizaina izveidi tieši Jūsu auto modelim, kuru atlasīsim lielā auto kataloga arhīvā. Ņemot vērā autotransporta pārvietošanās specifiku ieteiksim, kā viss pareizāk veidot auto noformējumu izvairoties no sīkām un smalkām detaļām, ņemot vērā šīs reklāmas specifiku – kustību! Vizuālajai uzrunai jābūt viegli pamanāmai, bet tai pat laikā ne agresīvai, lieki neuztraucot un neapdraudot ceļu satiksmes dalībniekus.

Izmantojot mūsu lielformāta drukas tehnoloģiju, Jūsu idejas ar mūsu profesionāļu palīdzību pārvērtīsim iespaidīgā, elegantā, kvalitatīvā reklāmā. Koša, krāsaina un dinamiska reklāma uz transportlīdzekļa – psiholoģiski iedarbīgākā reklāma.

Vairāk par cenām>>>


Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Auto dizains un aplīmēšana

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: