LV | RU | EN

Digitālā druka. Steidzama ātrā poligrāfija

Ātrā poligrāfija ir atsevišķs virziens poligrāfijā. Poligrāfijas produkcijas izpildes termiņš ir 1-3 dienas, iespējams arī 1 stundas laikā. Jēdziens „steidzama ātrā poligrāfija” un „Digitālā druka” vai „ciparu druka” kļuvušas par sinonīmu, jo tikai ar digitālām iekārtām poligrāfijas produkciju var nodrukāt dažu minūšu laikā. Digitālā druka dod iespēju praktiski uzreiz saņemt gatavu tirāžu. Izmantojot digitālās – ciparu drukas iespējas, mēs izlaižam veselu etapu pirmsdrukas sagatavošanā – krāsu dalījumu, filmu un formu izgatavošanu, iespiedmašīnas pierīkošanu, bez kuriem nav iespējam nodrukāt ofseta tirāžu.

Operatīvā digitālā poligrāfija dod iespēju ātri un kvalitatīvi realizēt gandrīz jebkuru poligrāfijas ideju.

Digitālā druka

Digitālā druka - ciparu druka. Steidzama poligrāfija - ātrā drukaDigitālā druka ir kvalitatīva pilnkrāsu – krāsaina poligrāfijas produkcija, ar tirāžu sākot no viena eksemplāra un visīsākajos termiņos.

Digitālā druka visvairāk efektīva un izdevīga ir pie nelielu tirāžu drukas, kuras ekonomiski neizdevīgas un tehniski grūti izpildāmas pie ofseta drukas.  Ar digitālās drukas veidu var drukāt vizītkartes, skrejlapas, flajerus, bukletus, brošūras, plakātus, uzlīmes, ielūgumus, kalendārus, kartiņas un citu poligrāfijas produkciju.

Ciparu druka

Ciparu druka ir ideāls risinājums tad kad nepieciešams nodrukāt poligrāfijas produkciju ātri un kvalitatīvi. Digitālās ciparu mašīnas ļauj viegli eksperimentēt ar dažāda tipa māksliniecisko un faktūras papīru, saņemt  unikālas, pēc sava izskata, drukloksnes. Materiāli digitālai vai ciparu drukai var būt visdažādākie, gandrīz jebkurš papīrs vai kartons, milzīga izvēle gludu vai ar faktūru dizaina papīrs, pašlīmējošais papīrs vai plēve. Maksimālais digitālās drukas ātrums var sasniegt līdz 2500 A3 formāta loksnes stundā. Ja Jūs palaidāt garām laiku, bet katalogs vai buklets nepieciešams steidzīgi, mēs izgatavojam uz digitālām mašīnām mazas un lielas tirāžas vairāku lappušu produkciju.  Protams, tā izmaksās dārgāk, nekā kā drukājot uz ofseta iespiedmašīnām. Šajā gadījumā - jo ātrāk jums vajag saņemt gatavu poligrāfijas produkciju, jo augstāka būs viņas cena.

Ātrā digitālā druka

Galvenās ātrās digitālās drukas priekšrocības ir ātrums un iespēja nodrukāt pat 1 eksemplāru kvalitatīvu, krāsainu produkciju. Digitālās drukas priekšrocība ir zema cena pie nelielām tirāžām. Iespēja veikt izmaiņas saturā, krāsu korekcija drukāšanas procesā.

Operatīvā digitālā tipogrāfija īsos termiņos veiks operatīvu, ātru vizītkaršu, katalogu, veidlapu, bloknotu, blociņu, ēdienkaršu, uzlīmju un citu iespiedprodukcijas druku.

Mūsu tipogrāfijas speciālisti veic ne tikai ātru digitālu druku, bet arī kvalitatīvu pēcdrukas apstrādi: griešanu, laminēšanu, brošēšanu, bigošanu, numerāciju, stūrīšu apaļošanu un citus tipogrāfijas pēcapstrādes darbus.

Tehniskā specifikācija

Digitālā druka - ātrā druka

Konica Minolta bizhub PRESS C7000P

Papīra izmērs: А5-А3+
Maksimālais loksnes izmērs: 330x487mm
Maksimālais apdrukas laukums: 320x480mm
Maksimālais bannera izmērs: 330x1200mm

Ātrā operatīva poligrāfija - digitālā druka.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: