LV | RU | EN

Maztirāžas druka - maziem un vidējiem drukas apjomiem

Maztirāžas drukas priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams drukāt ar rezervi. Mūsu kompānija aprīkota ar mūsdienīgu un ļoti produktīvu tehniku. Mūsdienu digitālās drukas tehnoloģija ļauj iegūt nevainojamas kvalitātes izdrukas ar spilgtām un piesātinātām krāsām.

Konica-Minolta-bizhub-PRESS-C7000PMums rīcībā ir augsti kvalitatīva un uzticama krāsaina/ pilnkrāsu komercdrukas sistēma Konica Minolta bizhub PRESS C7000P, kas atšķiras ar drukas ātrumu līdz 71 lapai minūtē, jaunākajām tehnoloģijām, darbu ar faktūrpapīriem un blīviem papīriem līdz 300 g/m2 (tai skaitā arī dupleksā drukāšana). 

Šī sistēma ļauj ļoti operatīvi un kvalitatīvi drukāt praktiski jebkuru melnbaltu, kā arī pilnkrāsas/ krāsainu produkciju mazās un vidējās tirāžās.

Katram konkrētam darbam ir optimāls risinājums: digitālā druka vai ofseta druka. Konica Minolta bizhub PRESS C7000P ir optimāls variants maztirāžas drukai, jo atšķirībā no ofseta drukas ir daudz izdevīgāks.

Mūsu kompānija sniedz iespēju spilgti, krāsaini un ekonomiski nodrukāt visu, kas Jums nepieciešams – grāmatas, ziņojumus, vizītkartes, uzlīmes, bukletus, plakātus, žurnālus, brošūras, pierakstu grāmatiņas. Pie mums var drukāt kā melnbaltu, tā arī krāsainu produkciju mazās un vidējās tirāžās, sākot no viena eksemplāra. Lielisks krāsu atveidojums apvienojumā ar bagātām finiša iespējām garantē izcilu drukas kvalitāti un augstu produktivitāti.

Izmantojot maztirāžas druku, jūs varat drukāt tik eksemplāru, cik nepieciešams, nepārmaksājot par nevajadzīgu druku.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: