LV | RU | EN

Skatlogu un stikla virsmu dizaina izstrāde un aplīmēšana

Skatlogs ir Jūsu uzņēmuma vistiešākā vizītkarte. Tas kalpo ne tikai klientu piesaistei, bet arī atspoguļo Jūsu uzņēmuma tēlu.

Skatlogs ir spēcīgs instruments, lai veidotu potenciālai auditorijai tiešu un precīzu priekšstatu par Jūsu produktu. Tādēļ ir ļoti svarīgi pareizi izvēlēties vispiemērotāko vēstījumu, nenokļūdoties dizaina izveidē. Turklāt skatloga dizains var kalpot, kā tiešs informācijas nesējs mārketinga aktivitāšu prezentācijai – akcijas, atlaides, cenu politika, jauninājumi, kā arī darba laika un uzņēmuma logotipa pasniegšanas veids. Daudzreiz cilvēki vienkārši apbrīno uzņēmumu vitrīnu, skatlogu skaistumu, jo ne visiem izdodas skaisti un eleganti noformēt skatlogus - tā ir māksla, kas jāuztic speciālistiem.

Skatlogu aplīmēšana

Mūsu dizaineri meistarīgi un profesionāli izstrādās skatlogu, vitrīnu dizaina noformējumu sabalansējot eleganci, izsmalcinātību ar reklāmas sastāvdaļu dominējošo psiholoģisko kontekstu, nepārkāpjot piesātinātības slieksni, kas var novest pat pie pretēja efekta. Pareiza skatlogu noformēšana var paaugstināt pārdošanas rādītājus pat par 100-200%, ko neapšauba pasaules vadošākie tirgzinības lietpratēji.

Skatlogu dizains un izpildījums ir visizplatītākais mārketinga instruments Jūsu rokās. Jūsu idejas – mūsu izpildījums, droši vēršaties pie mums un mēs Jums palīdzēsim!

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: