LV | RU | EN

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Krāsaina un melnbalta dokumentu, attēlu skenēšana.

Pateicoties melnbaltai vai krāsainai dokumentu skenēšanai, jebkura tekstveida vai grafiskā informācija gandrīz nekavējoties var tikt ierakstīta datorā vai kādā citā datu nesējā. Tādas elektroniskās kopijas der gan to rediģēšanai, glabāšanai, gan turpmākai to dublēšanai.

Operatīva melnbaltā attēla, kas satur teksta informāciju, skenēšana dod iespēju ne tikai digitalizēt attēlu, bet arī atpazīt tajā saturošo teksta informāciju. Šāda iespēja ļaus Jums ietaupīt laiku un naudu, atšķirībā no tā paša teksta ievadīšanas ar roku.
Krāsainā skenēšana dod iespēju pārnēsāt fotogrāfijas, grafikus, atklātnes, diagrammas, zīmējumus, plakātus, reprodukcijas, kartes, shēmas ar uzticamu krāsu gammas saglabāšanu.

Skenēšanas process aizņem ne vairāk kā dažas sekundes. Pateicoties mūsdienīgas un profesionālas tehnikas izmantošanai, skenēšanas rezultāts ir augstas kvalitātes. Skenera programmatūra automātiski labo oriģināla trūkumus (defektus) un veic krāsas korekciju. Tāpēc, piemēram, skenējot dokumentu ar zīmogu, rezultātu nevarēs atšķirt no oriģināla.

Dokumentu skenēšana ļauj iegūt tādas svarīgas priekšrocības kā:
- pārnešanas ātrums;
- atvieglota materiālu izmantošana turpmāk.

Konfidencialitātes un drošības nolūkos dokumentu skenēšana automātiski iet uz pasūtītāja USB zibatmiņu. Skeneris ļauj saglabāt visus Jūsu dokumentus vienā PDF, JPG vai TIFF formāta failā.

Mēs piedāvājam dokumentu skenēšanu ar mūsdienīgu un profesionālu skeneri Konica Minolta bizhub PRO 754e, kas ļauj izmantot krāsaino skenēšanu bez papildus krāsas koriģēšanas. Mēs piedāvājam arī operatīvo dokumentu skenēšanu lieliem dokumentu apjomiem.

Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Skenēšanas darbu cenas

Skenēšanas veids Lapas formāts
A4 A3
Krāsaina 0.50€ 0.95€
Melnbalta (automātiska) 0.15€ 0.30€
Melnbalta (manuāla) 0.40€ 0.80€

* Cena norādīta bez PVN
*Cena norādīta par 1gab

E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: