LV | RU | EN

Auduma maisiņi- maisiņu apdruka

Auduma maisiņi ir modernākais un pieprasītākais maisiņu veids mūsdienās. Skaists, ekoloģisks un dabai draudzīgs maisiņš var kalpot kā labs reklāmas rīks Jūsu uzņēmumam.

Auduma maisiņi kā reklmāmas produkcijas alternatīva.

Mūsdienās, lielu popularitāti ir ieguvusi dabai draudzīga un ekoloģiska produkcija. Auduma maisiņi ir lielisks veids, kā sekot līdzi modei un popularizēt savu uzņēmumu. Brenda atpazīstamību veicina ne tikai reklāmas, bet gan arī ikdienišķi sīkumi, arī tādi kā maisiņš. Auduma maisiņš ar logo ir ilglaicīgs produkts, kas ilgu laika periodu nesīs Jūsu zīmola vārdu un logo sabiedrības vidū. Auduma maisiņu ar logo var izmantot kā dāvanu sadarbības partneriem vai kā produkcijas iesaiņošanas veidu, kuru klients izmantos atkārtotā lietošanā.  

Mēs piedāvājam 100% kokvilnas maisiņu izgatavošanu ar Jūsu uzņēmuma logotipu. Pieejamais audumu maisiņu izmērs: 370 x 410, ar gariem vai īsiem rokturiem. Pie mums jūs varat pasūtīt kvalitatīvus auduma maisiņus ar savu vai mūsu speciālistu izveidoto dizainu.

Auduma maisiņu pasūtījuma minimālais daudzums ir sākot no 50 gab. Cenas ir orientējošas, tās var mainīties atkarībā no auduma maisiņa izmēra, izmantoto krāsu skaita, no apdrukas veida ( apdruka tikai no ārpuses vai arī iekšpusē).

Auduma maisiņu orientējošās cenas:
100 gab.- 194 EUR + PVN
500 gab.- 546 EUR + PVN

Vairāk informācijas sadaļā <<Cenas>>

Mēs piedāvājam arī papīra un politelēna maisiņu izgatavošanu.

Vairāk informācijas par papīra maisiņiem >>>

Vairāk informācijas par politelēna maisiņiem >>>

Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: