LV | RU | EN

Papīra maisiņi - maisiņu apdruka

Papīra maisiņi – tas ir ērti, ekoloģiski un ļoti skaisti. Papildus prestižu piešķirs jūsu kompānijas logo uzdruka, ko kvalitatīvi paveiks mūsu tipogrāfija.

Papīra maisiņi kā reklāmas produkcijas alternatīva

Papīra maisiņi - maisiņu apdrukaPapīra maisiņu izmantošana par prezentreklāmu – lielisks firmas vai preces virzīšanas paņēmiens. Lielo tirdzniecības kompāniju pieredze rāda, ka brenda atpazīstamību sniedz ne tikai reklāma un suvenīrprodukcija (prezentreklāma) ar logo, bet arī ikdienišķas detaļas, piemēram, maisiņi. Pastaigājoties ar tiem pa pilsētu, jūsu klienti „stāsta” par jums garāmgājējiem. Šī iemesla dēļ ir vērts nodarboties ne tikai ar reklāmas produkcijas izgatavošanu, bet arī papīra maisiņu apdrukas pasūtīšanu.

Ja jūsu kompānijā paredzēts svinīgs pasākums, korporatīvās (biznesa) dāvanas var ievietot maisiņā ar firmas logo. Tas radīts vienotības un piederības atmosfēru.

Mūsu tipogrāfija nodarbojas ar jebkuras sarežģītības suvenīrprodukcijas (prezentreklāmas) ražošanu. Pie mums jūs varat pasūtīt kvalitatīvu papīra maisiņu apdruku pēc sava projekta vai izmantot talantīga dizainera pakalpojumus.

Papīra maisiņi - paraugus skatīt šeit >>>

Mēs piedāvājam jau gatavus papīra maisiņus ar vītiem vai plakaniem rokturiem, kā arī individuāla dizaina papīra maisiņus ar auklas rokturiem. Papīru maisiņu minimālais daudzums sākot no 100 gab. un cenas sākot no 90 EUR.
 
     Vairāk informācijas sadaļā «Cenas»
 

Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: