LV | RU | EN

Pildspalva - Pildspalvu apdruka

Pildspalva – tas ir ne tikai kancelejas preču priekšmets, bet arī lielisks veids kā īstenot savas kompānijas prezentreklāmu. Neliels suvenīrs - pildspalva ar firmas logo noteikti patiks jūsu klientiem un paaugstinās uzticības līmeni jūsu firmai.

Jebkuras sarežģītības apdruka

Mūsdienīgās apdrukas tehnoloģijas ļauj izpildīt jebkuru pasūtījumu, sākot no vienkārša teksta, beidzot ar sarežģītiem prezentreklāmas suvenīriem ar logo. Pirms vairākiem gadiem bija iespējama apdruka tikai uz plastmasas pildspalvām. Šobrīd darba virsmas materiālam nav nozīmes, tāpēc visu nosaka tikai pasūtītāja fantāzija.

Paralēli reklāmas produkcijai, mūsu kompānija izpilda korporatīvo (biznesa) dāvanu un suvenīru pasūtījumus. Jebkurš notikums paliks atmiņā ilgi, ja tā dalībnieki saņems mazus, bet noderīgus pārsteigumus. Vienkārši izmantojiet pildspalvu apdrukas pakalpojumus, un jūsu svinību/svētku pasākumus visiem viesiem atstās patīkamu iespaidu.

Mūsu kompānija ir gatava izpildīt pasūtījumus jebkuras sarežģītības prezentreklāmas izgatavošanai. Mēs garantējam operatīvu un augstas kvalitātes apdruku uz suvenīriem un dāvanām.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Produkcijas paraugi>>>

Pildspalva - Pildspalvu apdruka

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: