LV | RU | EN

Polietilēna maisiņi - maisiņu apdruka

Mūsu dzīvi nav iespējams iedomāties bez polietilēna maisiņu izmantošanas. Tieši šī iemesla dēļ tie ir efektīvs kompāniju un brendu prezentreklāmas līdzeklis.

Alternatīvs skats uz reklāmas produkciju

Polietilēna maisiņi - maisiņu apdrukaVisvienkāršākais veids kā paziņot par sevi – izgatavot kompānijas prezentreklāmu ar logo. Par reklāmas produkciju var izmantot pat tādus ikdienišķus priekšmetus kā polietilēna maisiņi. Tagad tas nav vienkārši iepakojums vai preces pārvadāšanas līdzeklis, bet pilnvērtīga jūsu kompānijas reklāma. Logo uzdruka ļauj padarīt brendu atpazīstamāku un piesaistīt jaunus klientus.

Skaisti noformēti polietilēna maisiņi var kļūst par pienācīgu biznesa (korporatīvo) dāvanu vai suvenīrprodukcijas (prezentreklāmas) iepakojumu. Klienta iegādāto preci vai pildspalvu ar firmas logo ievietojiet nelielā maisiņā, un uzreiz pieaugs jūsu kompānijas lojalitātes līmenis.

Mūsu tipogrāfija profesionāli nodarbojas ar suvenīru izgatavošanu. Pateicoties izmantotajām mūsdienīgajām tehnoloģijām apdrukas jomā, mēs varam garantēt uzdrukāto attēlu un tekstu augstu kvalitāti un izturību.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Produkcijas paraugi>>

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: