LV | RU | EN

Apsveikuma kartiņu, atklātņu izgatavošana

 
Mūsdienu tirgus ir pārsātināts ar apsveikumu kartiņām - ar dažādiem sižetiem, jau gatavu apsveikuma vai vēlējuma tekstu, jaukām bildēm utt. Taču neviens nevar garantēt, ka adresāts nesaņems līdzīgo kartiņu. Tieši tāpēc mēs piedāvājam individuālu, pilnīgi unikālu apsveikuma kartiņu un atklātņu izgatavošanu, kas tiks pielāgota klienta vēlmēm, idejām, uzņēmuma konceptam un darbības veidam.
 
Apsveikuma kartiņas, atklātnes ir visizplatītākais paņēmiens, kā patīkamā un neuzbāzīgā formā parādīt savu uzmanību kā ģimenes locekļiem un draugiem, tā arī lietišķiem partneriem un  kolēģiem jebkuros svētkos. Nav iespējams atrast veikalā kartiņas, kas būtu piemērotas uzņēmuma darbinieku, sadarbības partneru un klientu apsveikumam Ziemassvētkos, dzimšanas dienās vai Līgo. 

Apsveikuma kartiņas dizains un druka

Apsveikuma kartiņas dizainu ir iespējams uztaisīt jebkurā izmērā un sarežģītības pakāpē, kas ļaus Jūsu unikālajai kartiņai izcelties uz citu fona. Atklātnes forma un izmērs var būt arī nestandarta. Dizains tiks izpildīts pēc Jūsu individuāla pasūtījuma.
 
Apsveikuma kartiņas, atklātnes drukājam no vienas vai abām pusēm uz augsta blīvuma materiāla, piemēram, blīva krītpapīra, dažāda veida dizainerpapīra vai kartona. Apsveikuma kartiņu druka iespējama arī uz jau gatavām kartiņām, kuras papildināsim ar Jūsu izvēlētu tekstu, uzņēmuma logo u.tml.
Apsveikuma kartiņas

Apsveikuma kartiņas kā lielisks reklāmas paņēmiens

Apsveikuma kartiņas būs ne tikai gaumīgs un elegants cieņas izrādīšanas žests, bet arī lieliska uzņēmuma reklāma, jo kalpos kā atgādinājums par sadarbību. Turklāt, kartiņu izgatavošanā ir pieļaujamas atkāpes no uzņēmuma korporatīvām vadlīnijām. 
 
Mūsu dizaineri sniegs Jums augstākās kvalitātes dizaina pakalpojumu. Jāpiebilst, ka apsveikuma kartiņas izgatavojam gan uzņēmumiem, gan privātpersonām jebkurā Jums nepieciešamā tirāžā. 
 
Kartiņu cenas
A5 (pārlocītas) 20gb- 20 eiro + PVN
                       50gb- 30 eiro + PVN
                       100gb- 50 eiro + PVN
A6 (no abām pusēm) 20gb- 12 eiro + PVN
                               50gb- 25 eiro + PVN
                               100gb- 30 eiro + PVN
Pasteidzies un piesakies!
 
Apsveikuma kartiņu paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: