LV | RU | EN

Dāvanu karšu izgatavošana

 
Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuāliem komersantiem. Svarīgi, lai dāvināšanai paredzētam produktam būtu lielisks, vizuāli pievilcīgs dizains un pareizs tehniskais noformējums. Dāvināsim prieku un vēlmi izmantot labās iespējas!
 
Mūsu tipogrāfija piedāvā augstākās kvalitātes dāvanu karšu izgatavošanas pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja vajadzībām. Ir iespējams izstrādāt arī individuāla dizaina un formas dāvanu kartes, kā arī pēc nepieciešamības tām izveidot numerāciju un iestrādāt dažādus pretviltošanas elementus. 
 
Dāvanu kartes ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus un saņemt tūlītēju priekšapmaksu par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm. Dāvanu kartes ir efektīvs veids, kā veicināt uzņēmuma preču pārdošanu. Skaisti, kvalitatīvi noformēta dāvanu karte piesaista klientu uzmanību, radot labu un ilgstošu iespaidu par uzņēmumu un tā darbību. 
 
Dāvanu kartes ir efektīvs mārketinga instruments, lai veiksmīgi piesaistītu jaunus pircējus, palielinātu firmas popularitāti un apmierināto klientu skaitu!

Dāvanu kartes dizaina izstrāde un druka

Dāvanu kartes dizaina izstrāde ir atbildīgs izgatavošanas posms, kuru veic mūsu tipogrāfijas pieredzējušie dizaineri, kas parūpēsies par to, lai dāvanu kartes dizains tiktu izstrādāts, ņemot vērā Jūsu vēlmes.
Jums ir iespēja piedalīties dizaina veidošanā. Mūsu radošā komanda palīdzēs Jūsu vēlmes noformēt un īstenot līdz gala rezultātam, vai arī varat paļauties uz mūsu profesionalitāti - mēs garantējam, ka mūsu speciālisti izstrādās tieši Jums piemērotu dāvanu kartes dizainu.
dāvanu kartes
 
 
Dāvanu karšu drukāšanas izpildes metodes var būt dažādas: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dāvanu kartes ražošanā, arī ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, ir iespēja izmantot plastiku un citus materiālus.
 
 
Dāvanu karšu paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: