LV | RU | EN

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošana

 
Ēdienkarte un dzērienu karte ir ikviena restorāna, kafejnīcas, bistro vai kroga neatņemama sastāvdaļa. Tā kalpo kā iestādes vizītkarte un reklāma. Tāpēc tai ir jābūt vizuāli pievilcīgai, izturīgai pret nolietojumu un jānodod apmeklētājam galvenais iestādes koncepts.
 
ĒdienkartesĒdienkartei ir precīzi jāatspoguļo iestādes tēls un jāpiesaista klientu uzmanība. Tas nav tikai informatīvs materiāls, tā ir iespēja radīt pozitīvu pirmo iespaidu. 
 
Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavo no bieza papīra vai kartona un tos iespējams ielaminēt. Kā arī ēdienkarti iespējams izgatavot no plastikāta veidīga materiāla. Tas ir sintētisks Kernow Print, Pro klases materiāls, kas pieejams dažādos biezumos un ir izturīgs pret mitrumu, taukvielām, saplēšanu, berzi, kā arī ir spoži balts un gaismas izturīgs. 

Mūsu tipogrāfijas piedāvātā ēdienkartes izgatavošana notiek, izmantojot dažāda veida drukas tehnikas un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iekārtas, kā arī kvalitatīvākos materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu produkta kvalitāti. Ēdienkartes un dzērienu kartes izveide notiek, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un prasības, pielāgojot to iestādes tēlam. 

Ēdienkartes un dzērienu kartes dizains un druka

Mūsu tipogrāfijas speciālisti spēj realizēt visdažādāko veidu, izmēru un dizainu ieceres, sniedzot vislabāko risinājumu. Darbs tiek veikts ātri un kvalitatīvi, ar šīs jomas profesionāļiem, kas ir speciāli apmācīti, lai spētu strādāt ar modernu tehniku veiksmīgai darba izpildei. 
 
Jums ir iespēja radīt unikālu, uzmanību piesaistošu un atmiņā paliekošu materiālu, mums uzticot savu ēdienkartes vai dzērienu kartes izstrādi.

Piedāvājam produktu fotogrāfa pakalpojumus

Lai Jums atvieglotu ēdienkartes izgatavošanas procesu, piedāvājam arī profesionāla produktu fotogrāfa pakalpojumus. Produktu fotogrāfa loma ir ne mazāk svarīga ēdienkartes un dzērienu kartes izstrādē, jo kā zināms, patērētāji vēlas redzēt sagaidāmo produktu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tas izskatītos gardi. 
 
Mūsdienīga ēdienkarte ļauj īstenot visdažādākās klientu idejas gan standarta, gan nestandarta risinājumos. Nevilcinieties un sazinieties ar mums jau tagad!
 
 
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: