LV | RU | EN

Etiķetes – etiķešu izgatavošana

 
Etiķetes ir poligrāfijas tipa produkts, kas mūsdienās kļuvis par populāru rīku dažādu produktu popularizēšanā un produktu atpazīstamības veicināšanā. Etiķetes ir ērtākais un izplatītākais produktu marķēšanas veids.  Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu etiķešu izgatavošanā. Izgatavojam etiķetes pārtikas produkcijām, dzērienu produkcijai, kosmētikas produkcijai, apģērbiem vai citiem produktiem pēc pieprasījuma. Pie mums Jūs varat pasūtīt etiķetes no dažādiem materiāliem – kartona, papīra, līmpapīra un auduma.

Etiķetes dizaina izstrāde

Etiķetes dizaina izstrāde tiek veidota atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām. Mūsu dizaineri izstrādās kvalitatīvu, interesantu, oriģinālu etiķetes dizainu. Kvalitatīvs, oriģināls un interesants etiķetes dizainas,  kas izceļas, ir neatņemama sastāvdaļa jebkura produkta popularizēšanā un pārdošanā. Uzņēmuma imidža sastāvdaļa ir etiķetes izskats. Etiķetes ne tikai marķē produkciju, bet arī  ļauj pircējam iegūt informāciju par piedāvāto produkciju. Piesaistīt potenciālos klientus var tikai ar kvalitatīvi izstrādu etiķetes dizainu. Mūsu radošā speciālistu komanda palīdzēs izveidot kvalitatīvu, interesantu, piesaistošu etiķetes dizainu.

Etiķetes dizaina izstrādes cenas 

Cenas tiek aprēķinātas no darba apjoma, patērētā laika  un etiķetes dizaina sarežģītības pakāpes.
 
Dizaina izstrāde: no 15.00 EUR + PVN
Maketēšana: no 10.00 EUR + PVN
Maketa labošana ( izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai ): no 5.00 EUR + PVN

Dažādu materiālu, formu un izmēru etiķešu izgatavošana 

Mēs izgatavojam jebkuras formas un izmēra etiķetes. Izgatavojam matētas, glancētas, ūdens noturīgas un pašlīmējamās etiķetes. Šīs etiķetes būs piemērotas dažādu produktu marķēšanai. Piedāvājam arī etiķešu izgatavošanu no dažāda materiāla audumiem. Izgatavojam austas (žakarda), satīna (neilona), ādas imitācijas etiķetes. Auduma etiķetes jeb birkas, uz doto brīdi ir populārākais apģērbu marķēšanas veids. Birku dizains var atšķirties pēc tā, kādu informāciju pasūtītājs vēlas izvietot uz birkas. Uz apģērbu etiķetēm jeb birkām izvieto zīmola nosaukumu, zīmola logotipu, apģērba materiāla sastāvu un izmēru, kopšanas prasības. 

Etiķešu ražošana 

Etiķešu ražošanā mēs izmantojam jaunas un modernas tehnoloģijas. Mēs piedāvājam etiķešu ražošanu ar ofseta druku, digitālo druku, lielformāta druku un sietspiedi, termodruku, flekso druku. Atbilstoši etiķešu izmantošanas mērķim, pielietojumam, formai, materiālam, izmēram, dizainam un tirāžai tiek piemērots optimālākais etiķešu ražošans veids. Etiķešu ražošanā izmantojam arī modernākos drukas veidus, kas sniedz iespēju izgatavot arī nestandarta etiķetes. 

Etiķešu cenas 

Tekstila etiķešu jeb birku izgatavošanas cenas: 

Minimālais pasūtījums 100 gab.
 
100 gab.: no 25 EUR + PVN
200 gab.: no 29 EUR + PVN
1000 gab.: no 50 EUR + PVN

Kartona etiķešu izgatavošanas cenas:

Minimālais pasūtījums 100 gab.
 
Vienpusēja pilnkrāsu druka (~ 50 x 90 mm)  – 10 EUR + PVN
Divpusēja pilnkrāsu druka – 15 EUR + PVN
Noapaļoti stūri – 5 EUR + PVN
Cauruma izveide – 5 EUR + PVN
Laminēšana - 5 EUR + PVN
 
Cenas izmaksas ir atkarīgas no etiķetes materiāla, izmēra un formas izvēles. Vairāk informācijas par birku un etiķešu cenām>>>
 
Etiķešu izgatavošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un jaunākās tehnologijas. Uzņēmumā strādā profesionāla komanda, kas ikvienu projektu veiks ar lielu rūpību un uzmanību. Visi etiķešu veidi tiek ražoti gan lielās, gan mazās tirāžās. Strādājam ar dažādiem etiķešu materiāliem, tāpēc atrast sev tīkamāko variantu varēs ikviens. Apmierināti klienti kas atgriežas ir mūsu uzņēmuma kvalitātes simbols. 
 
Sazinies ar mums un izveido kvalitatīvu, interesantu un oriģinālu etiķeti . 
 

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Produkcijas paraugi mūsu galerijā>>>

 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: