LV | RU | EN

Galda karšu izgatavošana

 
Galda karšu izgatavošana iespējama dažāda izmēra, formas, krāsas, dizaina u.tml. Tās papildinās Jūsu izvēlētās svētku tematikas noskaņu un koncepciju.
 
Galda kartes ir iespēja gaumīgi papildināt  svētku galdu jebkurās svinībās, piemēram, kāzās, jubilejā, oficiālā pieņemšanā u.c. Tās sniedz iespēju atvieglot viesiem vietu atrašanu pie galda, padarot viņu ierašanos svētkos komfortablu un vēlāk saglabāt to kā suvenīru un atmiņas par notikušo pasākumu. 
 
Kā jau Jūs zināt, gatavošanās kāzām, jubilejai, dažādiem citiem pasākumiem ir ilgs un nogurdinošs process, kura steigā iespējams aizmirst pat elementāras lietas, taču visam jābūt pārdomātam līdz pat sīkumam. Tieši tāpēc mūsu tipogrāfija Jums palīdzēs atvieglot un padarīt par baudāmu gatavošanos nozīmīgajam notikumam un izstrādās Jūsu vēlmēm atbilstošas galda kartes

Galda kartes – dizains un druka

Galda karšu drukāšanas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto galda karšu ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons un citi materiāli.
 
Atkarībā no svētku tematikas, galda karšu dizainu iespējams papildināt ar iedrukātu tekstu, piemēram, kāzu galda kartēs var iedrukāt pateicības vārdus viesiem.
 
 
Galda karšu paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: