LV | RU | EN

Grāmatzīmju izgatavošana

 
Grāmatzīmju izgatavošana iespējama jebkurā Jūsu izvēlētā izmērā un formā. To izgatavo uz blīva,  augstas kvalitātes papīra un mūsu tipogrāfijas drukas tehnoloģijas nodrošina izcilu krāsas kvalitāti, kā arī pateicoties mūsu profesionāliem dizaineriem, dizains ir vizuāli pievilcīgs un oriģināls. 
Grāmatzīmes iespējams izgatavot dažādu pasākumu un kampaņu ietvaros. Tās kalpos kā salīdzinoši lēts, taču ļoti efektīvs produkta vai uzņēmuma reprezentētājs. 

Grāmatzīmes dizains un druka

Grāmatzīmju drukas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede, kā arī grāmatzīmju izveides materiāli ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, iespējams izmantot plastiku u.c.

Grāmatzīmes

Grāmatzīmes dizains var atspoguļot Jūsu firmas logo un galveno tekstuālo informāciju, kā arī, grāmatzīmes otrā pusē iespējams izvietot kalendāru vai lineālu, padarot to vēl praktiskāku. Galvenā korporatīvo grāmatzīmju priekšrocība ir tāda, ka tā sasniegs Jūsu klientus pat to atpūtas laikā un nodarbojoties ar savu mīļāko hobiju – lasīšanu.
 
Grāmatzīmes ir praktiski pielietojama prezentreklāma. Tā ir personalizēta un lieliski kalpo kā korporatīvā dāvana. Personalizētā grāmatzīme var atspoguļot visu, Jūsuprāt, nozīmīgāko informāciju par uzņēmumu. Tas ir lielisks veids kā sevi prezentēt un veicināt reklāmas efektivitāti ilgā laika periodā.

Grāmatzīmju cenas

  • 100 gab. (Drukāta no vienas puses) – 10 EUR
  • 100 gab. (Drukāta no abām pusēm) – 15 EUR
  • Noapaļoti stūri – 5 EUR
  • Cauruma izveide – 5 EUR
  • Laminēšana - 5 EUR
 
Grāmatzīmju  paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: