LV | RU | EN

Kalendāri - Kalendāru izgatavošana un druka

Kalendārs – tā ir ne tikai universāla dāvanu produkcija un suvenīrprodukcija. Tas ir populārākais, bet galvenais, ilgstošākais reklāmas līdzeklis. Kalendārs – tā ir augsti efektīva reklāma, kas visa gada garumā strādās jūsu labā.

Kalendāri ir kļuvuši par vispopulārāko poligrāfiskās reklāmas veidu. Jebkura cita reklāma, kas bieži ņirb gar acīm, apnīk un
sāk krist uz nerviem. Kalendāram ir ne tikai reklāmas funkcija, tas satur visiem svarīgu un noderīgu informāciju. Tas palīdz plānot laiku daudzām dienām uz priekšu, atzīmēt svarīgo, neaizmirst par nozīmīgu notikumu. Tieši tāpēc kalendārus novērtē un mīl ne tikai reklāmas devēji, bet arī liekākā daļa cilvēku.  

Dizaina izstrāde un kalendāra izgatavošana

Kalendāra informācija reti aizņem lielu drukas laukumu. Tāpēc dizaineriem ir plašas iespējas izvietot uz kalendāriem reklāmu un to harmoniski apvienot ar neitrāliem attēliem vai tekstiem.

Mēs izstrādājam un drukājam visdažādākos kalendāru veidus – pāršķiramais kalendārs, galda kalendārs, sienas kalendārs, kabatas kalendārs, tematiskais kalendārs. Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā. Ļoti ērts ir kvartālu kalendārs. Galda kalendārs ir neaizvietojams biroja darbiniekam, kas negrib aizmirst par svarīgām lietām. Tas neaizņem daudz vietas un ir ļoti ērti novietojams uz galda.

Kalendāri - Kalendāru izgatavošana un druka

Vispopulārākie ir sienas un kabatas kalendāri. Šie reklāmas kalendāru veidi ir ļoti ērti gan cilvēkam, kurš izmanto kalendāru saviem personīgajiem mērķiem, gan arī reklāmas devējam.

Sienas kalendārs ir ērts imidža un zīmolu reklāmas līdzeklis, jo paredzēts, lai skatītos uz to katru dienu. Tādējādi tiek iegaumēts arī reklāmas devēja logotips un visdažādākā pavadinformācija. Pastāv daudzi sienas pāršķiramo kalendāru veidi, kā arī sienas kalendāri – plakāti.

Kabatas kalendāri, uz kuriem attēlota konkrētas organizācijas kontaktinformācija, var veikt vizītkaršu funkcijas.

Modernās drukas tehnoloģijas, kuras izmanto mūsu kompānija, ļauj panākt augstu produkcijas kvalitāti. Kalendāru izgatavošanā tiek izmantotas speciālas poligrāfijas tehnoloģijas, tādas kā: laminēšana, spirāļošana, perforācija utt.

Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu, sākot no dizaina izstrādes līdz gatavas poligrāfijas produkcijas piegādei.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina - teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums. 

Maketēšanas darbu stundas likme – 20.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.
Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Plašāk par maketa un dizaina izstrādes cenām šeit >>>

Individuālie kalendāri

Mēs piedāvājam arī jebkura veida individuālo kalendāru izgatavošanu. Jūs varat radīt dizainu paši, un mēs ar prieku izpildīsim jūsu pasūtījumu. Lai izveidotu individuālu kalendāru, jūs varat izvēlēties sev iepatikušos attēlu vai atsūtīt fotogrāfiju uzdrukai uz kalendāra. Kalendāru var pasūtīt neierobežotā tirāžā, sākot ar vienu eksemplāru. Savukārt dizains iespējams visdaudzveidīgākais – ļaujiet vaļu savai fantāzijai! Šāds kalendārs var kļūt par brīnišķīgu, bet, galvenais, oriģinālu un unikālu dāvanu.

Galda un sienas kalendāru druka un izgatavošana

Kalendāru veidi un cenas - skatīt šeit >>>

Kabatas kalendāri - paraugus un cenas skatīt šeit >>>

*Kabatas kalendārs
laminēts no abām pusēm
85x55 mm
ar taisniem stūrīšiem

Cena pasūtot 100 gab.  - 0,22 EUR/gab.
Cena pasūtot 200 gab. - 0,20 EUR/gab.

*Kabatas kalendārs
laminēts no abām pusēm
85x55 mm
ar noapaļotiem stūrīšiem

Cena pasūtot 100 gab. - 0,25 EUR/gab.
Cena pasūtot 200 gab. - 0,22 EUR/gab.

Sienas kalendāri - paraugus un cenas skatīt šeit >>>

*Viendaļīgs sienas kalendārs A3 12 lpp + vāks ar individuālu dizainu.
Sastiprināts ar metāla spirāli un āķītis pa vidu.

Cena pasūtot 50 gab. - 8 EUR/gab.
Cena pasūtot 100 gab. - 7,20 EUR/gab.

*Divdaļīgs sienas kalendārs
210 (pirmā daļa) un 350 (otrā daļa) x 300 mm

Cena pasūtot 50 gab. - 3 EUR/gab.
Cena pasūtot 100 gab. - 2,40 EUR/gab.

Izstrādājam dizainu atbilstoši Jūsu vēlmēm, kā arī sagatavojam failu drukai.
Cenā nav iekļauts PVN un maketēšanas darbi.

Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: