LV | RU | EN

Kanvas izgatavošana un druka

 
Kanvas izgatavošana notiek dažos posmos. Vispirms Jūsu izvēlēto fotogrāfiju vai attēlu izdrukā uz poliestera – kokvilnas kanvas auduma, izmantojot jaunākās kanvas apdrukas tehnoloģijas, rezultātā iegūstot foto gleznu uz audekla. Kanvas druka tiek veikta ar īpašu drukas iekārtu, kas nodrošina augstu attēla kvalitāti, košumu, vienmērīgu toņu un pustoņu krāsu pārejas.

Kanvas

Kanvas audums ir īpaši ražots, lai to apdrukātu un uzstieptu uz koka apakš rāmja un pēc faktūras, audums ir izturīgs un tam tiek garantēta ilga kalpošana. Apakš rāmi varat iegādāties atsevišķi vai arī pasūtīt pie mums jau gatavu, uz rāmja uzstieptu kanvu.

Kanvas dizains

Kanvas dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz kanvas audekla varat iemūžināt savu ģimenes bildi, portretu vai vienkārši skaisti notvertu saulrieta mirkli. Pateicoties koka rāmim, uz kura tiek uzvilkts audums, bilde kļūst līdzīga gleznai, iegūstot telpiskumu un emocionālu dzīvīgumu.
 
Kanva ir fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā. Kanvas kalpo kā lieliska telpas dekorācija un interjera elements mājās, birojā, skolā u.c. Tā ir personīga dāvana nozīmīgos svētkos, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai kāzās u.tml. 

Vairāku daļu foto kanva

Izgatavojot vairāku daļu foto kanvu, fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta un atsevišķi uzstiepta uz koka apakš rāmja. Katrai kanvas daļai ir speciāli stiprinājumi, kas ļauj to viegli piekārt pie sienas. Pasūtot vairāku daļu foto kanvu nepieciešams norādīt, cik centimetru atstarpe būs starp kanvas daļām. Katru kanvas daļu karina vienu otrai blakus un tā var sastāvēt, piemēram, no trim, četrām vai piecām daļām, taču kopā saliktas tās veidos iespaidīgu foto kanvu, kas būs grezns interjera papildinājums.

Kanvu izgatavošanas cenas 

IZMĒRS, CM CENA,  ‎€
30 x 40 24 ‎€
40 x 40 25 ‎€
40 x 60 26 ‎€
50 x 70 32 €
50 x 80 35 ‎€
50 x 100 37 ‎€
60 x 120 45 ‎€
100 x 100 52 ‎€
90 x 120 54 ‎€

*Cena norādīta par 1 gab
*Cenā iekļauts materiāls ar apdruku un koka apakš rāmi
*Visas cenas norādītas bez PVN
*Izpilde 2 - 3 darba dienas
*Par nestandarta izmēru cenām, lūdzu, sazināties ar mumsKanvu  paraugi >>>

 

Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: