LV | RU | EN

Katalogu un brošūru izgatavošana un druka

Katalogi un brošūras ir populārākie poligrāfijas izstrādājumi. Viņos ietilpst liels informācijas apjoms pie salīdzinoši zemas cenas. Vārds brošūra cēlies no franču „brochure”. Brošūra ir neliela grāmata, parasti bez cietā sējuma. Brošūras apjoms parasti ir no 4 līdz 48 lapaspusēm, sastiprinātas savā starpā ar skavām, diegiem, spirālēm, līmi vai citiem veidiem. Brošūru un katalogu izgatavošanai izmanto divus papīra pamattipus - krītpapīru un ofseta. Druka uz ofseta papīra ir mazāk prezentabla, bet ekonomisks variants, kurš ļauj realizēt brošūras druku lēti.

Brošūrā un katalogā ietilpst ievērojami vairāk informācijas nekā skrejlapā vai bukletā. Brošūra atšķiras no kataloga ar zemāku cenu, jo druku parasti izpilda vienā vai divās krāsās. Tās parasti pasūta tad kad nepieciešams izgatavot instrukcijas, cenu lapas, mācību, tehnisku vai citu informāciju.  Uzņēmumam, kurš nodarbojas ar preču tirdzniecību vai izgatavo produkciju ir nepieciešams personīgais katalogs. Katalogs dod iespēju saņemt informāciju par precēm vai firmas pakalpojumiem, izmantojot fotoattēlus, detalizētu produkta aprakstu un cenu.

Katalogu un brošūru dizaina izstrāde

Katalogs-kataloga drukaKatalogu dizains ir pirmais etaps katalogu izgatavošanā, kas sastāv no dizaina, kataloga maketēšanas, kataloga drukas un tā pēcdrukas apstrādes.  Katalogs ir iespiedprodukcija, kas izgatavošanā prasa nopietnu pieeju aizpildāmās informācijas un ilustrāciju rūpīgu atlase, kvalitatīvā maketēšanā un dizainā. Mūsu tipogrāfijā brošūru dizainu un katalogu dizaina izstrādi veic pieredzējuši dizaineri. Kataloga dizains un brošūras maketēšana notiek ar pasūtītāja tiešo piedalīšanos.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

1. Informācijas apkopošana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina - teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 20.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.
Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Plašāk par maketa un dizaina izstrādes cenām šeit >>>

Katalogu izgatavošana - paraugus skatīt šeit >>>
Katalogi - paraugus skatīt šeit >>>
Katalogu druka - paraugus skatīt šeit >>>
Brošūras - paraugus skatīt šeit >>>

Kataloga un brošūras druka

Katalogu druka ir ne mazāk svarīgs etaps par kataloga dizainu un maketēšanu. Brošurēšanas veids ir atkarīgs no lapaspušu skaita un izmantojamā materiāla. Katalogu apdarei mēs piedāvājam lakošanu, laminēšanu, reljefspiedi, folijas karstspiedi. Katalogu, brošūru un grāmatu izgatavošanu veicam ar dažādām metodēm un tirāžām. Mazās tirāžas nodrukāsim digitālā drukā stundas laikā.

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: