LV | RU | EN

Uzlīmes - uzlīmju izgatavošana

 
Viens no izplatītākajiem un populārākajiem poligrāfijas produktiem ir uzlīmes. Šim produktam piemīt plašas pielietojuma iespējas. Uzlīmes var izmantot kā reklāmu, produkta atpazīstamības zīmi, uzņēmuma popularizēšanas rīku dažādos pasākumos vai vienkārši kā dizaina elementu. 

Uzlīmes dizaina izstrāde

Mūsu dizaineri izstrādās unikālu, interesantu vai nestandarta dizainu jebkurai uzlīmei, nav nozīmes kādam mērķim uzlīme būs paredzēta. Kvalitatīvi izstrādāts interesants, unikāls un atšķirīgs dizains palielina uzlīmes efektivitāti, tādēļ ļoti svarīga darba sastāvdaļa ir profesionāli darbinieki, kas ir poligrāfijas nozares speciālisti. Mūsu uzņēmums var lepoties, jo mums tādi ir! Ikviens darbs tiek pildīts ar lielu rūpību, kas rada klientu vidū uzticību mūsu uzņēmumam.

Uzlīmes dizaina izstrādes cenas

Cenas tiek aprēķinātas no darba apjoma, patērētā laika  un
uzlīmes dizaina sarežģītības pakāpes.  
 
Dizaina izstrāde: no 15.00 EUR + PVN 
Maketēšana: no 10.00 EUR + PVN
Maketa labošana ( izmaiņu veikšana esošajā maketā,
sagatavošana drukai ): no 5.00 EUR + PVN
 
Dažādu formu un izmēru uzlīmju izgatavošana
Piedāvājam dažādu formu un izmēru uzlīmju izgatavošanu no dažādiem materiāliem. Uzlīmes tiek printētas uz matēta, glancēta vai ūdens noturīga materiāla, piedāvājam arī laminētas uzlīmes. Pieejama uzlīmju printēšana ruļļos vai loksnēs. 

Uzlīmju ražošana 

Uzlīmju ražošana tiek veikta izmantojot ofseta, digitālo, lielformāta druku un sietspiedi. Piedāvājam arī uzlīmju izgriesšanu un iegriešanu dažādās formās. Šis pakalpojums ir pieejams arī no Jūsu drukloksnēm. Atbilstoši uzlīmju izmantošanas mērķim, pielietojumam, tirāžai un izmēram tiek piemērots optimālais uzlīmju ražošanas veids. 
 
Uzlīmju izgatavošanai tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes tehnoloģijas un materiāli. Apmierināti klienti kas vienmēr atgriežas ir mūsu kvalitātes simbols. Izvēlies tikai kvalitatīvāko produktu un pasūti uzlīmes www.tipografijas.lv .
 
Cenu izmaksas par uzlīmju ražošanu ir atkarīgas no uzlīmju izmēra, formas, materiāla un ražošanas tehnikas. Uzlīmju izgatavošanas cenu amplitūda - sākot no 10 EUR + PVN.
 

Vairāk par cenām>>>
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

Produkcijas paraugi mūsu galerijā>>>

 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija: